Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 2 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

02.04.2012 15:37

Сьогодні в Києві відкриття нової естакади, яка з'єднає Набережне шосе і Дніпровський спуск.

Тепер у цьому місці зникне світлофор і водіям не доведеться стояти в пробках на набережній - вони зможуть від Поштової площі проскакувати до Авторинку по Столичному шосе без всяких зупинок.

ПЛЮСИ. Експерти сходяться на думці, що нова естакада давно напрошувалася в цьому місці, вона дозволить розвантажити скупчення автомобілів у години пік на Набережному шосе. Зараз на ньому стоїть світлофор і гальмує рух - водії, що рухаються від мосту Патона в центр, роблять тут лівий поворот до Дніпровського спуску. Але з вівторка вони вже будуть заїжджати прямо на естакаду з шосе і виїжджати на Дніпровському узвозі і рухатися в напрямку центру, а світлофор приберуть.

МІНУСИ. Естакада, крім плюсів, має і кілька мінусів.

  • Як тільки з набережної зникне останній світлофор, потік машин безперешкодно кинеться до завантаженої Поштової площі. Це може спричинити більш серйозну пробку на під'їзді до неї, вважає ряд водіїв зі стажем. Авто і так насилу долають цю ділянку в години пік, а тепер і зовсім рух може зупинитися. Без термінового будівництва розв'язки на Поштовій не обійтися.
  • Можуть утворитися складності та на перехресті самого Дніпровського узвозу. Тут і так сходяться дві дороги, а зараз увіллється потік з нової естакади, та ще й світлофор поставлять. Це може привести до тягучок.
  • Як відомо, Паркова алея і Дніпровський узвіз у години пік стають односторонніми. Крім вихідних, зранку з 7 до 10:00 організовується односторонній рух у напрямку центру, а ввечері з 17 до 20 годин, навпаки, з центру. Виходить, що ввечері естакада буде простоювати 3:00 і заїхати на неї з Набережного шосе в напрямку центру буде неможливо. Так що водії в годину пік можуть знову їхати в бік Поштової площі і упиратися в пробку.

За інформацією газети «СЕГОДНЯ»