Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
18 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

28.03.2012 15:22

Організувати окремі смуги для громадського транспорту вздовж 9-ти найбільш завантажених вулиць та проспектів Києва ще до Дня міста доручив профільним управлінням голова КМДА Олександр Попов.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу «Київ». Очільник міської держадміністрації нагадав, що у столиці реалізується масштабна програма з покращення комфортності та швидкості перевезень у міському громадському транспорті.

«До Дня Києва ми плануємо реалізувати пілотний проект з організації окремих смуг для громадського транспорту. Такі смуги з’являться одразу в кількох районах міста. Якщо цей проект виявиться вдалим та результативним, ми зможемо швидко поширити його на весь Київ», – розповів голова КМДА.

Так окремі смуги попередньо можуть бути облаштовані у Деснянському, Дніпровському, Оболонському, Подільському, Солом’янському та Шевченківському районах. До пілотного проекту увійдуть вулиці та проспекти, якими щодня курсує найбільша кількість великогабаритних тролейбусів та автобусів.

Крім того, аби забезпечити безперебійне функціонування таких смуг, Верховна Рада України прийняла зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення. Так, штраф за паркування та заїзд на спеціальну смугу громадського транспорту приватних автомобілів збільшено до 510-680 гривень. Нові правила наберуть чинності після підписання Президентом України та офіційного оприлюднення.

Також Київ ініціюватиме перед Верховною Радою відновлення права примусової евакуації незаконно припаркованих автомобілів, зокрема, покинутих на спеціальних смугах громадського транспорту.
Раніше у столиці такі смуги було відведено на вулицях Саксаганського, Жилянській, Максима Горького та Великій Васильківській. Їх безперебійній роботі нині перешкоджають незаконно припарковані автомобілі.

За даними КМДА