Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
2 + 3 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

27.03.2012 14:53

Як повідомляють у комунальній корпорації «Київавтодор», у зв’язку із реконструкцією транспортної розв’язки на перетині бульвару Дружби народів та Наддніпрянського шосе закрито рух автотранспорту:

Наразі відкрито руху авто основним проїздом (міст Патона – бульвар Дружби Народів), правоповоротними з’їздами з мосту Патона та заїздом із Наддніпрянського шосе на міст Патона. До кінця березня буде відкрито рух автотранспорту на з’їзді з бульвару Дружби Народів у напрямку Наддніпрянського шосе.
Варто наголосити, що після реконструкції майбутній автодорожній вузол удвічі збільшить пропускну спроможність ділянки та вирішить проблему заторів на в’їзді на міст Патона.

Нова розв’язка матиме вигляд транспортного кільця, яке включає два тунелі під бульваром Дружби народів і дві естакади над Наддніпрянським шосе. Вона передбачає тільки ліві повороти транспорту через кільце. За принципом турбіни розв’язка втягуватиме потік автомобілів та розподілятиме його за напрямками зворотного руху. Таким чином транспортні потоки не перетинатимуться, тож і світлофорів кільце не передбачає.

За даними kmv.gov.ua