Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
11 + 4 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

12.03.2012 16:28

У Києві навколо НСК «Олімпійського» на період Євро-2012 організують паркувальну зону для 685 автобусів із вболівальниками команд-учасниць.

Про це повідомили в Головному управлінні Євро-2012 Київської міської ради.   «Паркувальні майданчики для 685 автобусів планується розмістити в межах пішохідної досяжності до стадіону НСК «Олімпійський» з урахуванням розділення місць для паркування автобусів уболівальників команд – суперниць та розмежування шляхів слідування уболівальників від місць паркування до стадіону», - зазначили в управлінні на запит Інфоцентру.

Зокрема, парковку для команди «А» (378 паркомісць) влаштують на вулицях Горького, Боженка, Володимиро-Либідській та Димитрова (див. на карті)

Автобуси команди «Б» (307 паркомісць) розмістять на Кловському узвозі, вулицях Мечникова, Старонаводницькій та бульварі Лесі Українки (див. на карті).

Як підкреслюють в управлінні КМДА, схема паркування автобусів вболівальників затверджена згідно концепції мобільності, яку столиця обрала на час проведення Євро-2012.

Інформаційний центр «Україна-2012»