Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
2 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

23.01.2012 14:38

Відтепер паркуватися в Харкові потрібно лише за правилами.

Про це повідомляє прес-служби міськради. Зокрема, з'явиться кілька нововведень, серед яких - дозвіл на створення парковок і стоянок лише в разі оформлення землевідведення. Це означає, що з тих, хто має намір створити автостоянку, будуть стягувати земельний податок, розмір якого буде залежати від того, наскільки близько до центру міста буде розташована парковка. Самі ж парковки будуть поділені на 2 види - ті, що відокремлені від проїжджої частини і ті, що з нею суміщені. Для тих, що відділені, буде передбачено наявність шлагбаума й огородження, а для тих, які поєднані з проїзною частиною - наявність паркоматів.

Як повідомив директор Департаменту транспорту і зв'язку Сергій Дульфан, ці правила розроблені у зв'язку з прийняттям нової редакції Податкового кодексу та постанови Кабміну про правила паркування транспортних засобів на території Україні. Правила, які затвердив уряд, значно підвищують вимоги до організації та експлуатації місць платного паркування транспорту і є базовими для всіх міст України.

Планується, що плату стягуватимуть як за машиномісце, так і в погодинної тарифікації. В управлінні тарифної політики зараз розробляють розміри тарифів.
Як зазначив Сергій Дульфан, прийняття правил паркування поліпшить умови для дорожнього руху, підвищить пропускну спроможність доріг і культуру паркування, забезпечить надходження в бюджет міста Харкова.

Джерело: kh.vgorode.уа