Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
6 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

14.12.2011 16:19

Сьогодні, близько 9 години ранку трапилась дорожня пригода за участю маршрутного транспорту.

Цього разу було пошкоджено «Богдан», що працював на 578 маршруті - станція метро «Лівобережна - житловий масив Райдужний». В салоні на момент пригоди знаходилось приблизно три десятки пасажирів. Попередньо встановлено, що водій завантаженого бетонозмішувача «КАМАЗ» рухаючись з боку вулиці Стальського в напрямку бульвару Перова, не зміг вибрати безпечної швидкості та дистанції і скоїв наїзд на маршрутку, що стояла на зупинці. Водій «Камаза», якому виповнилось лише 21 рік пояснив, що… заснув за кермом. Він також у своєму поясненні написав, що напередодні, увечері вживав спиртні напої (300 грам горілки) і що вранці почував себе не кращим чином.

На жаль встановити скільки часу цього дня відпрацював недосвідчений водій за кермом практично неможливо, оскільки законодавцем були відмінені шляхові листи. Перевірялась машина перед виїздом і чи проходив водій передрейсовий медичний огляд також документально перевірити неможливо.
Внаслідок ДТП чотирьох пасажирів, серед яких 12-річний школяр, госпіталізовано до лікарні. Ще сім чоловік звернулись до медиків за допомогою і після її надання були відпущені додому.
Розпочате розслідування цієї пригоди.

З метою запобігання автопригодам на пасажирському автотранспорті столичною Державтоінспекцією постійно проводяться профілактичні заходи. Так, з початку поточного року було перевірено 22439 автобусів. Під час цих перевірок виявлено 3864 технічно несправних транспортних засобів. До того ж під час роботи на лінії виявлено 546 випадків перевищення встановленої швидкості руху. Майже 2000 водіїв відхилились від встановлених маршрутів, 488 не змогли надати для перевірки відповідні дозвільні документи. А 38 водіїв керували транспортом у стані сп’яніння. За цими та іншими недоліками до Головавтотрансінспекції направлено 40 подань з метою перевірки виконання ліцензійних умов перевізниками на право здійснення ними пасажирських перевезень. Крім того, до Головного управління транспорту і зв’язку КМДА надіслано 14 листів з переліком недоліків у роботі перевізників. По направленим Державтоінспекцією інформаціям Головавтотрансінспекцією позбавлено ліцензій 16 автоперевізників.

Столична Державтоінспекція звертається до всіх водіїв на пасажирському транспорті, особливо до тих, що задіяні на перевезенні дітей: будьте уважні під час керування транспортним засобом, неухильно дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху.

За даними УДАІ м. Києва