Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

13.12.2011 17:22

Як будуть виглядати дві нові розв'язки і як по них буде організовано рух.

Трирівневу розв'язку у формі кільця, яку зводять на перетині Набережного шосе та бульвару Дружби Народів (в Європі такі називають «турбіною»), будується в Києві вперше. Проектанти вважають, що вона дозволить потокам авто не перетинатися, але вона дійсно не найпростіша для розуміння. «Над Набережним і Наддніпрянським шосе будуються шляхопроводи, а в насипу під мостом Патона і бул. Д. Народів робляться тунелі. І все з'єднується в колі, а усередині кола ми ще робимо «турбіни» для здійснення лівих поворотів », - пише газета" Сегодня ".

Тим, хто їде з боку Наддніпрянського шосе і збирається повернути направо до мосту Патона, потрібно звернути в відокремлений перший правий поворот. Тому, хто їде на Д. Народів, потрібно на другий правий поворот і виїхати на коло. З першого правого повороту заїхати на коло буде не можна.

Вже закінчені бурові роботи на одному тунелі, на другому - наближаються до кінця.
Також закінчують бетонувати опори естакади, яку будівельники вже прозвали горбом, на перетині Набережного шосе і Дніпровського узвозу. Зараз там стоїть світлофор і гальмує рух. А вже влітку водії, які їдуть від моста Патона, будуть заїжджати на естакаду і виїжджати на першому перехресті Дніпровського узвозу.

  

За інформацією газети «СЕГОДНЯ»