Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
2 + 17 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

10.11.2011 13:09

У зв’язку з проведенням товариської зустрічі між збірними командами України та Німеччини з футболу, яка відбудеться 11 листопада на НСК «Олімпійський», вводиться обмеження руху на прилеглих до стадіону вулицях.

Зокрема, з 17 год. 11 листопада до 00.30 наступного дня (12 листопада) буде перекрито рух транспорту на:

  • вул. Еспланадній (від вул. Басейної до вул. Саксаганського);
  • вул. Рогнідинській (від вул. Шота Руставелі до вул. Еспланадної);
  • вул. Жилянській (від вул. Червоноармійської до вул. Шота Руставелі);
  • вул. Фізкультури (від вул. Червоноармійської до заїзду на НСК «Олімпійський»);
  • вул. Червоноармійській (від вул. Димитрова до вул. Жилянської). (див. на карті)

Разом з тим, з метою вільного проходу вболівальників до НСК «Олімпійський», з 17.00 буде також заборонене паркування транспортних засобів на тротуарах вул. Червоноармійської від пл. Л.Толстого до вул. Жилянської.

Перший заступник Головного управління транспорту та зв’язку Іван Шпильовий зауважив, що товариський матч Україна-Німеччина відбудеться у п’ятницю, день, коли зазвичай велика кількість мешканців виїжджає за межі міста. У зв’язку з цим, міська влада рекомендує киянам виїхати з центральної частини Києва до 17.00.

Крім того, Головне управління транспорту та зв’язку просить не паркувати транспортні засоби на тротуарах вулиць, що знаходяться у безпосередній близькості до стадіону.
«Усі 70 тисяч квитків на матч продані. Це значить, що на стадіон прямуватиме дуже великий потік людей, тож щоб не заважати руху вболівальників, а також аби уникнути пошкодження припаркованих автомобілів, звертаємось до автовласників не залишати свої авто вздовж вулиць, що прямують до стадіону», – зауважив Іван Шпильовий.

Він додав, що 11 листопада поблизу «Олімпійського» працюватимуть евакуатори, і ті автомобілі, які будуть припарковані на зазначених вище вулицях, будуть примусово евакуйовані.
Про відповідні заходи водіїв додатково інформуватимуть міські служби спільно з ДАІ Києва.

Роботу громадського транспорту 11 листопада буде продовжено на 1 годину. Станції «Палац Спорту» та «Олімпійська» після завершення матчу будуть закриті на вхід пасажирів.

Джерело: kmv.gov.ua