Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

10.10.2011 21:32

Роботи з благоустрою дорожньо-шляхової інфраструктури тривають.

Георгій Глінський: Після виконання першого етапу робіт - від Харківської площі до однойменної станції метро, ми приступили до другої черги реконструкції проспекту Бажана - від метро «Харківська» до «Позняків» (див. на карті). Наразі знімаємо старий асфальт на дорозі і тротуарах. До зниження температури замінимо тільки нижні шари асфальту, а найголовніший, верхній, покладемо вже навесні. Тоді почнемо і реконструкцію від «Позняків» вже до Південного мосту.

Нагадаємо, що ремонтні роботи уже проведені на таких ділянках: вулицях Фрунзе, Волоській, Герцена, Межигірській, Нижньоюрківській, Хорива, Спаській, провулку Куренівський, на Одеській та Контрактовій площі, відремонтовано тротуар на вул. Артема та за іншими адресами.

Крім того, відновлено покриття після розриттів за адресами: на просп. 40-річчя Жовтня, вул. Ніколаєва, 15, вул. Електротехнічна, вул. Декабристів, 5а, вул. Алма-Атинська, 109, вул. Чудновського, 5, вул. Двінська та Червонокутська, на просп. Визволителів, 7, вул. Раїси Окіпної, 4, бульв. Дружби Народів, 11 та 3а.

Роботи виконувалися і у центрі столиці – на вулицях Басейній, 12 та Червоноармійській, 23, а також на вул. Драгомирова, Ковпака, 3, Івана Кудрі, 29 та 20а, вул. Німанській, 3 та ін.