Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
12 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

06.10.2011 16:12

У столиці до Євро-2012 проведуть реконструкцію та ремонт 19 вулиць у 1,5-км зоні навколо НСК «Олімпійський» та автомагістралей, які сполучають основні об'єкти турніру.

Про це повідомили у Головному управлінні Євро-2012 Київської міськдержадміністрації.
За даними управління, на сьогодні вже частково виконані роботи по проспекту Бажана - основній в'їзній артерії до міста, триває реконструкція вулиці Горького, де розташуються автобуси організованих груп вболівальників. Завершують реконструкцію Троїцької площі, яку здадуть до відкриття «Олімпійського». Згодом суттєве оновлення чекає на вулицю Червоноармійську, що також поряд із стадіоном.

Крім того, завершили капітальний ремонт бульвару Л.Українки, де будуть паркуватися транспортні засоби сім'ї УЄФА, введено в експлуатацію розв'язку біля станції метро «Дніпро» та естакаду на транспортній розв'язці на примиканні проспекту Науки до Столичного шосе, що значно поліпшило транспортний зв'язок у місті.

Нагадаємо, у 1,5-км зоні навколо «Олімпійського» до турніру також оновлять 295 фасадів будинків, модернізують вуличне освітлення, проведуть озеленення території, встановлять додаткові туалетні модулі та знаки дорожнього та туристичного орієнтування.

Джерело: ukraine2012.gov.ua