Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
6 + 8 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

26.09.2011 21:43

Стаціонарні пости дорожньо-патрульної служби під час Євро-2012 будуть готові надати учасникам дорожнього руху консультаційну й медичну допомогу, викликати технічних спеціалістів та екстрені служби.

Про це в коментарі Інфоцентру «Україна-2012» повідомив заступник начальника Управління ДАІ МВС України Володимир Резніков.

«Ми відновили функціонування стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби. Вони будуть виконувати роль антикризових центрів - надавати допомогу учасниками дорожнього руху. Загальна кількість таких центрів буде 91, починаючи з грудня поточного року», - сказав він.   

Як зазначив Володимир Резніков, на кожному з цих постів буде мобільний телефон, за яким водій зможе звернутися по допомогу, а також безкоштовно подзвонити по території України.

Фахівці ДАІ зможуть надати мінімальну медичну допомогу, а у разі технічної поломки автомобілю – викличуть спеціалістів. Також на постах роздаватимуть автотуристам пам’ятки, у яких зібрана необхідна для гостей країни інформація. А якщо хтось заблукає, фахівці інспекції зорієнтують автотуриста на автошляхах, підкажуть оптимальний маршрут.

За інформацією заступника начальника ДАІ, на автодорогах з Києва до Львова буде 10 стаціонарних пунктів, а з Києва до Харкова і Донецька –12. Безпеку руху на українських дорогах контролюватиме 9 тис. співробітників Державтоінспекції.

Джерело: euro2012.ukrinform.ua

Розділ новини: Дорожні новини