Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
3 + 1 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

12.09.2011 16:54

Директор комунальної корпорації «Київавтодор» повідомив, що роботи з розширення Поштової площі планується завершити наприкінці поточного місяця.

«Роботи з розширення Поштової площі ми розпочали в середині серпня. Розширюємо вулицю від місця, де виїжджав трамвай № 5 з вул. Ігорівської. Після завершення реконструкції площі, машини, які прямують на Боричів узвіз, до перехрестя йтимуть направо, на дві нові смуги. Там, де зараз дві смуги руху в бік Боричевого узвозу, буде рух прямо, в сторону Набережного шосе. Коли машини перетинатимуть перехрестя, праворуч, де зараз трамвайні рейки, також буде смуга руху для автомобілів. А далі вони увіллються в загальний потік на Набережному шосе», – розповів Георгій Глінський. (див. карту)
Він наголосив, що реконструкція помітно розвантажить автомобільний рух з Боричевого узвозу в бік Набережного шосе. Розширення площі також значно полегшить рух автотранспорту з боку Оболоні та Набережно-Лугової у напрямку Набережного шосе і Боричевого узвозу.
Георгій Глінський зауважив, що під час робіт заторів на дорогах немає, адже уся техніка працює на трамвайних шляхах.
Разом з тим, директор «Київавтодору» поінформував, що наразі подовжуються роботи з дрібного та середнього ремонту. Для виконання поточного ремонту задіяно 119 одиниць техніки, працюють 38 бригад чисельністю 313 чоловік. Станом на сьогодні виконано поточний ремонт 315 тис. кв. м столичних автошляхів.
Зокрема, виконуються роботи на Парковому пішохідному мосту, вулицях Червоноармійська та Горького, мосту Патона.

За даними www.kmv.gov.ua