Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

18.08.2011 15:46

До 20-ї річниці Незалежності України кияни отримають у подарунок нові об’єкти транспортної інфраструктури.

Так, напередодні свята буде відкрито автомобільний рух транспортною розв’язкою біля станції метро «Дніпро». Введуть в експлуатацію і транспортну розв’язку на примиканні проспекту Науки до Столичного шосе. Про це розповів голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час прес-конференції після засідання Кабінету Міністрів України.
Завершиться будівництво автодорожнього з’їзду з Московського переходу на Наддніпрянському шосе в бік станції «Видубичі», а також будівництво шляхопроводу на вул. Сортувальній, зокрема, з’їзд з Залізничного мосту.
До Дня Незалежності України завершать і першу чергу реконструкції проспекту Миколи Бажана. Тут відновлять 2,5 км. дорожнього покриття.
«Проспект Миколи Бажана – важлива транспортна артерія міста. Ми хочемо, щоб в’їзд у столицю з аеропорту «Бориспіль» був найкращим. Проспект буде охайним, зеленим, а дорожнє покриття відповідатиме всім європейським стандартам. Мені дуже приємно звітувати про те, що до Дня Незалежності завершується реконструкція бульвару Лесі Українки. У ході реконструкції було відновлено благоустрій тротуарів, також планується відкриття фонтану біля пам’ятника Лесі Українки. Переконаний, це буде приємний подарунок і киянам, і гостям столиці», – підкреслив Олександр Попов.

За даними прес-служби КМДА