Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 8 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

05.08.2011 12:16

На сьогодні автовласники столиці при реєстрації зможуть самі собі вибирати номерний знак, який сподобався.

У столичних ВРЕР над вікнами прийому документів знаходяться великі екрани, на яких перераховано понад ста номерних знаків, які є в наявності. Водій має можливість вибрати і отримати той номерний знак, який найбільше йому сподобався.

Автовласники новинкою задоволені. Це не єдине нововведення, яким порадувала столична Державтоінспекція водіїв. Зараз охочим обміняти своє старе водійське посвідчення на нове, на якому вказано 50-річний термін дії, не потрібно вистоювати в чергах, щоб здати документи. З 1 серпня поточного року ДАІ запустила електронну подачу документів на обмін через мережу Інтернет. На сайті управління ДАІ Києва (udai.kiev.ua) у розділі «корисна інформація» можна заповнити заяву на обмін. Після того, як електронну заяву розгляне інспектор, водієві визначать час, коли він зможе прийти з необхідними документами. При собі потрібно мати паспорт, картку водія або довідку з ДАІ про видачу попереднього водійського посвідчення, права, медичну довідку і дві кольорові фотографії.

Такі нововведення, за словами тимчасово виконуючого обов'язки начальника столичної Державтоінспекції Ігоря Опанасенко, значно скоротять час знаходження водія в ВРЕР. Тепер людям не доведеться стояти цілий день у черзі, щоб потрапити до віконця. А це, в сою чергу, впливає на продуктивність роботи і позитивний імідж Державтоінспекції.

За даними прес-служби ДАІ в м.Києві.