Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
13 + 6 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

11.07.2011 15:13

У суботу приблизно о 15:30 неподалік перехрестя вулиці Теліги з Копиловською через сильну зливу були пошкоджені інженерні мережі.

Внаслідок цього трапився провал проїзної частини. У нього потрапила вантажівка, яка рухалась від Петрівки в напрямку Шулявки. Лише завдяки щасливому збігу обставин ніхто не потерпів. Однак рух транспорту з боку Троєщини дуже ускладнився. Крім того були змушені зупинитись тролейбуси усіх маршрутів, які проходять по цій магістралі.

У зв’язку з необхідністю усунення причин аварії було прийнято рішення повністю припинити рух всіх видів транспорту в місці пошкодження проїзної частини з 10 липня, до повного завершення робіт.

У зв’язку з цим Державтоінспекція радить водіям по можливості утриматись від поїздок в район вищеназваного місця робіт. Вже організовано рух громадського транспорту вулицями Петропавлівською та Фрунзе, а водіям інших транспортних засобів, що рухатимуться з боку Троєщини рекомендуємо скористатись бульваром Перова, вулицею Братиславською і далі Броварським проспектом. Мешканцям Оболоні ДАІ радить рухатись вулицями Героїв Сталінграда, Набережно-Рибальською та Електриків. Можна також об’їхати місце робіт і вулицею Ново Костянтинівською і Фрунзе. В місцях, де змінено організацію руху виставлені наряди Державтоінспекції. Прохання до всіх водіїв неухильно дотримуватись їх вимог та вимог тимчасових дорожніх знаків.