Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 0 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

24.06.2011 17:27

У четвер 23 червня в початку робочого дня, неподалік Південного мосту сталося ДТП.

Проте варто сказати, що все обійшлося без жертв лише якимось дивом. З'ясовано, що фургон доверху завантажений мінеральною водою слідував у напрямі моста Патона. Раптом вантажівка змінила напрямок руху, знесла з дороги кілька десятків метрів відбійного бруса і опинилася на зустрічній смузі. І хоча рух транспорту тут завжди інтенсивний, в той момент на шляху некерованою багатотонної машини не виявилося ні однієї машини. Інакше неважко уявити, чим могла закінчитися ось така поїздка. Авто посунуло далі лягло на бік і опинилось на узбіччі.

Власник багажу задіяв декількох робочих щоб перевантажити воду в іншу машину. Звичайно йому довелося витратитися щоб знайти кран і поставити авто на колеса і відбуксирувати до місця ремонту. Але це ще не всі збитки.

За попередніми даними дорожнім службам потрібно заплатити не одну тисячу гривень за заміну пошкодженого відбійника. Щоб зробити все вчасно була задіяна бригада з восьми чоловік і чотири одиниці техніки. Одним словом роботи вистачило всім. Що стосується причин події, то найбільш імовірною причиною можна вважати перевищення швидкості, невдале маневрування і неправильне розміщення вантажу. Але якими б не були причини Державтоінспекція нагадує всім водіям про дотримання швидкісних режимів, а також і те, що водій відповідає за правильне розміщення вантажу, який перевозить.

Фото з місця події:

За даними прес-служби ДАІ.

Розділ новини: ДТП