Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
1 + 3 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

16.06.2011 14:44

Ділянки доріг Києва на яких утруднено рух через планові ремонтні роботи:

- на вул.Велика Васильківська (Червоноармійська) перекладається бруківка, рівняти її будуть аж до площі Льва Толстого. У зв'язку з цим перекрили дві смуги руху. Також на цій вулиці до перетину з вул.Фізкультурної мінятимуть асфальт на тротуарах, відремонтують перехід біля метро і замінять опори освітлення. Закінчити планують до 1 вересня. Об'їхати дану ділянку можна по вулиці Боженка, Тарасівській та Короленківській.

- на бульварі Тараса Шевченка найближчі кілька тижнів можна буде проїхати тільки по одній смузі - середній. Крайня ліва смуга розрита, там прокладають комунікації. А на крайній правій смузі практично весь час припаркований транспорт. Після прокладки комунікацій, "Київавтодор" приступить до реконструкції самого бульвару. Планують постелити новий асфальт, замінити ліхтарі і реставрувати огорожу. Об'їхати бульвар Шевченка можна по вулиці Богдана Хмельницького та Льва Толстого.

- триває реконструкція транспортної розв'язки на правому березі біля мосту Метро. Цього року планують побудувати естакаду лівоповоротного з'їзду з мосту Метро у бік мосту Патона. На даний момент відкрито рух по трьох смугах у бік Поштової площі, і по двох у бік моста Патона.

- ведеться будівництво транспортної розв'язки на перетині проспекту Науки і Столичного шосе. Закінчити роботи планують восени цього року. Дана розв'язка забезпечить повноцінний транзитний рух по Столичному шосе в обох напрямках. В даний час виконано облаштування тимчасових об'їзних доріг в обох напрямках з нанесенням розмітки і засобів регулювання дорожнього руху.