Захист від спаму
Цей тест необхідний для того, щоб переконатись, що Ви є людина, а не спам-бот та запобігти автоматичній розсилці спаму
8 + 12 =
Розв'яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

27.05.2011 20:22

У Зв’язку з традиційним святкуванням дня Києва у центральній частині столиці на вихідні дні буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Субота 28 травня з 8 до 10 години на Європейській площі,  вулицях  Хрещатик,  Михайлівська, Велика Васильківська, площа Толстого, вулиця Толстого на відрізку до вулиці Володимирської, а також вулиця Володимирська.

Крім того з 8 до 22 години повністю буде обмежено рух по вулиці Хрещатик від Майдану Незалежності до Бесарабської площі.

 

Неділя 29 травня

З 8 до 13 години  буде перекрито Хрещатик для руху транспорту на відрізку від площі Незалежності  і далі на Великій Васильківській до вулиці Димитрова.

А з 10 до 14 години буде тимчасово обмежено рух вулицями Миколи Грінченка, Кіровоградській, Червонозоряному проспекті, Андрія Головка та Протасів Яр.

З 19 до 24 години  обмеження чекають водіїв в обох напрямках: на  Набережному шосе від мосту метро і далі  на Боричевому Узвозі, Набережно-Хрещатицькій до вулиці Григорія Сковороди.

Об’їхати цю дільницю дороги можна Дніпровським спуском, парковою  дорогою, а також вулицями Верхній та Нижній Вал, Сагайдачного.